środa, 24 sierpnia 2016

RECENZJA: Szarpak od "Szarpaki polarowe DOGGY"

Nadszedł czas na kolejną recenzję. Tym razem przedstawię Wam szarpak polarowy od Szarpaki Polarowe DOGGY.


1. Ocena ogólna:
Przesyłka dotarła z lekkim opóźnieniem ze względu na błąd poczty polskiej i nie jest do wina firmy. Paczka została dobrze zapakowana. Adres został dobrze napisany bez żadnego błędu. Paczka dotarła po ok.7 dniach. 

2. Ocena dostawy: 
Dostawa byłaby szybka gdyby nie błąd poczty polskiej ale zostało wszystko błyskawicznie wyjaśnione i przesyłka została dostarczona po ok. 7 dniach. 

3.Zapakowanie przesyłki: 
Przesyłka była bardzo dobrze zapakowana i nic nie miało prawa "wylecieć" ze środka paczki. 
Ogromny PLUS! 

4. Co znalazłam w środku: 
W środku znalazłam dwa szarpaki jeden długi, drugi krótki. Do każdego szarpaka było przyczepiona karteczka z logo oraz dołączone informacje o typie szarpaka, kolorze i długości :) 5. Szarpak pierwszy: 

Typ szarpaka: Szarpak kwadratowy, średni splot 
Kolor: Różowo - czarny
Długość: 63cm

Ten szarpak najbardziej przypadł Meggi do gustu, średni splot, długość idealnie się sprawdziła no i możliwość zwinięcia go do ręki przy agility. Ten szarpak przeszedł największą dawkę testów! PO TESTACH: 
Szarpak przeszedł gruntowne testy. Pływanie w jeziorze (w naszym przypadku unosił się na wodzie,nie wiem jakim cudem ale to prawda). Szarpak po pływaniu przeszedł się na ziemie, gdzie był cały brudny z błota, piachu, ziemi jakiś dziwnych liści :D Po praniu minimalnie się wyciągnął z 4cm (?) ale za to kolory są takie same jakie były. Z tego szarpaka jestem bardzo zadowolona i jeżeli ten już zostanie zniszczony zakupie nowy szarpaczek właśnie od tej firmy! :) Polecany raczej dla małych/średnich psów ze względu na średni splot. Ale szarpaki są na zamówienie więc raczej dowolny spot i kolory wybiera się samemu :D Prawie zapomniałabym o kontakcie szarpaka z psią śliną i zabawą z innymi psami! Jestem bardzo zadowolona jeżeli szarpak jest bardzo zaśliniony wystarczy myć go pod zimną wodą z małą ilością zwykłego mydła. Zabawy z innymi psami są super, szarpak jest w całości a Meggi jak i Pongo mają ogrom siły przy zabawie i szarpak jest w całości :D 

6. Szarpak drugi: 

Typ szarpaka: Szarpak okrągły 
Kolor: Różowo - żółty
Długość: 21 cm 

Ten szarpak miał mniej testów ze względu na to, że jest niewygodny. Pierwszy szarpak było o wiele lepiej zagiąć i trzymać w ręku lub schować do kieszeni. Akurat okrągły szarpaczek okazał się nie poręczny. Trudno go zgiąć jak się zegnie to się prostuje i trzymanie w ręku i w kieszeni jest nie wygodnie. Ale również przeszedł testy trochę mniejsze ale były! Szarpały się Nim moje dwa psy z dużą siłą, szarpak jest cały! Akurat ten nie wyciągnął się po praniu i został w swojej długości. Również przeżył taplanie w ziemi i piachu razem z kontaktem z psią śliną :PPODSUMOWANIE: 
Z wielką chęcią polecam Wam zakup szarpaków od "Szarpaki polarowe DOGGY". Szarpaki są godne zakupu. Ich wytrzymałość równa się z ceną. Fajne ceny, nie są wygórowane a jakość jest rewelacyjna! 

Szarpaki można zakupić: 
TU
i
TU


Dziękujemy za przeczytanie recenzji i mam nadzieje, że skusicie się na zakup szarpaka :) 

Pozdrawiamy Asia & Meggi

1 komentarz:

  1. no jak ktoś nie ma dostępu do materiału i nie chce mu się samemu czegoś takiego robić to wiadomo, że najlepiej zamówić.

    też polecam tego typu szarpaki, zwykle psy je bardzo lubią.

    Michał
    szkola-doberman.pl

    OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest dla mnie bardzo ważny, motywuje do dalszego pisania.
Zostaw link do twojego bloga z chęcią poczytam :)
Możesz Nas również zaobserwować